O mne

Aká bola moja cesta

Bola jemne kľukatá a aj keď som si to neuvedomovala, smerovala vždy ku kontaktu a práci s ľuďmi. Najprv som chcela byť učiteľkou, potom chvíľku som chcela pestovať rastlinky a potom som si povedala, že čo tak byť psychologičkou alebo právničkou.

Učiteľkou nie som, rastlinky pestujem priebežne a právničkou som sa stala. Niekoľko nie málo rokov som pracovala v medzinárodnej advokátskej kancelárii, v štátnej správe a veľkej nadnárodnej spoločnosti a pomedzi to som istý čas strávila na dvoch materských a rodičovských dovolenkách.

Popri tom všetkom som si začínala uvedomovať, že chcem, aby môj život bol jednoduchý, radostný, taký obyčajný, ale zároveň, že chcem robiť niečo, čo mi dáva zmysel a verím, že aspoň trošku prispeje k dobru na Zemi. Tak som sa nejak dostala k tejto mojej práci.

Mediátor

Teším sa, ak sa ľudia viac radujú ako hádajú a hnevajú.

logo-dohodnete-sa-white

Zuzana Marková

Vzťahová a sexuálna poradkyňa, mediátorka

Vždy som smerovala ku kontaktu a práci s ľuďmi.

Vo svojej práci využívam znalosti z práva, mediácie, koučovacie nástroje, techniky efektívnej komunikácie, princípy PCA (Person-Centred Approach) - človekom/klientom-centrovaná terapia/poradenstvo, princípy práce s emóciami, telom a sexualitou podľa systému Core Touch, životné skúsenosti a schopnosť rozumieť, čo je za slovami.

Vo voľnom čase sa venujem jóge a tantre, starobylej duchovnej ceste, ktorá mi ukazuje ako žiť vedomý, naplnený a šťastný život. Občas ešte vymyslím nejaký zdravý recept, som spoluautorkou 3 kníh (Varíme s láskou, Pečieme s láskou, Zdravo a hravo od pondelka do nedele). No a hlavne sa teším z bežných chvíľ a to najradšej vonku v prírode alebo na kávičke s mojím mužom alebo kamarátkami.

Čo môžete odo mňa očakávať pri práci s vami

Zaujalo vás to?

Začnite žiť spokojnejší život už teraz

Chcem odoberať novinky

Áno, rád/rada sa dozviem, keď vyjde niečo nové v tejto oblasti.