Večera 27. 5. 2024

Večera s témou vzťahy a intimita
27. 5. 2024

V príjemnom prostredí s chutným jedlom vám s mojím mužom Jurajom porozprávame o tom, aké bloky a mylné informácie bránia zažívať naplňujúci partnerský a sexuálny život.

A čo vám môže pomôcť to zmeniť.

Bude to hodnotná, pútavá a kultivovaná debata, s praktickými informáciami aplikovateľnými do života. Časť bude voľná diskusia pri skvelej večeri a časť naše moderované vstupy. Ak máte konkrétnu tému, o ktorej sa chcete rozprávať, budeme radi, keď s ňou prídete.

Nejde o žiadny swingers, masáže, ani zoznamku.

Prečo to chcieť?

Zažijete, že aj zdanlivo ošemetné témy sa môžu komunikovať a otvárať s ľahkosťou a prirodzene. A to prináša väčšiu blízkosť, porozumenie, lepší sex,…

A kvalitný partnerský a sexuálny život má vplyv na váš biznis a prácu.

Získate poznatky, ktoré nie sú bežne dostupné. Vďaka nim porozumiete sebe, svojim aj partnerovým potrebám, zistíte, že s tým, čo vás trápi, sa dá poradiť.

A ešte k tomu bude skvelé jedlo, smiech a bezpečný priestor, v ktorom sa dá zdieľať a počúvať.

Miesto, čas a cena
  • Miesto: u nás doma v Bratislave
  • Dátum a čas: pondelok 27. 5. 2024,  18:00 – 21:30
  • Počet: max. 10 ľudí (môžete prísť bez ohľadu na to, či ste alebo nie ste vo vzťahu)
  • Cena: 192 eur, pre pár 292 eur (vrátane výbornej večere)
  • Prihláška: Kliknite na tlačidlo a pošlite svoju prihlášku cez kontaktný formulár
Zuzana a Juraj

Pozrite, takto nám chutilo minule. Mňam.

Spokojní účastníci hovoria

Super bolo páčilo sa mi akou formou ste to viedli, prirodzene hladko uvoľnene, aj tá hra bola super. Celkovo hodnotím 10/10. Najprv som bol z toho taký, že čo to bude, nie som teraz vo vzťahu, trošku rešpekt ale potom ako sme si sadli za stôl tak to bolo okej 😊
Dlho som sedela v aute pred domom a premýšľala či vystúpiť a ísť na tú večeru. Som z generácie, v ktorej sa o sexualite hovorilo nanajvýš tak medzi kamarátmi. Viem ale že je neoddeliteľnou súčasťou našich životov a tak som si povedala, že aj keď ma to stojí veľa odvahy, skúsim to. Zuzka s Jurajom vytvorili naozaj bezpečné prostredie, v ktorom sme bez obáv dokázali diskutovať a zdieľať svoje vlastné skúsenosti, otázky, aj obavy. Wow povedala som si keď som zrazu sama seba počula hovoriť o vlastných skúsenostiach. K tomu všetkému bolo skvelé jedlo a veľa smiechu.
Skvelý, veľmi prirodzený priebeh to malo.👌 Aktivita na konci sa mi veľmi páčila, veľa vecí mi zvedomila. Keď budete robiť ďalšiu večeru veľmi rád sa pridám opäť.

Zaujalo vás to?

Prihláste sa cez kontaktný formulár už teraz

Chcem sa prihlásiť na
Večeru 27. 5. 2024

Prosím, vyplňte svoje kontaktné údaje a v prípade, že prídete ako pár, napíšte nám to do odkazu. Tešíme sa na vás!

    Chcem odoberať novinky

    Áno, rád/rada sa dozviem, keď vyjde niečo nové v tejto oblasti.