O mne – old

Aká bola moja cesta

Bola jemne kľukatá a aj keď som si to neuvedomovala, smerovala vždy ku kontaktu a práci s ľuďmi. Najprv som chcela byť učiteľkou, chvíľku som chcela pestovať rastlinky a potom som si povedala, že čo tak byť psychologičkou alebo právničkou.

Učiteľkou nie som, rastlinky pestujem priebežne a právničkou som sa stala. Niekoľko nie málo rokov som pracovala v medzinárodnej advokátskej kancelárii, v štátnej správe a veľkej nadnárodnej spoločnosti a pomedzi to som istý čas strávila na dvoch materských a rodičovských dovolenkách.

Popri tom všetkom som si začínala uvedomovať, že chcem, aby môj život bol jednoduchý, radostný, taký obyčajný, ale zároveň, že chcem robiť niečo, čo mi dáva zmysel a verím, že aspoň trošku prispeje k mieru na Zemi. Tak som sa nejak dostala až sem.

Mediátor

Teším sa, ak sa ľudia viac radujú ako hádajú a hnevajú.

logo-dohodnete-sa-white

Zuzana Marková

Mediátorka, VZŤAHOVÁ poradkyňa, ŠPECIALISTKA NA LÁSKU, INTIMITU, SEXUALITU

Vždy som smerovala ku kontaktu a práci s ľuďmi.

Pri mojej práci môžem využívať moju schopnosť intuitívne načúvať druhým, vcítiť sa do ich potrieb, rozumieť ich záujmom.

Ak sa nevenujem mediácii, tak pre zmenu sa venujem meditácii a tantre, starobylej duchovnej ceste, ktorá nám ukazuje ako žiť vedomý, naplnený a šťastný život. Občas vymyslím nejaké zdravé recepty, som spoluautorkou 3 kníh (Varíme s láskou, Pečieme s láskou, Zdravo a hravo od pondelka do nedele), robím workshopy ako sa jednoducho naučiť variť zdravo, rýchlo a chutne. No a hlavne sa teším z bežných chvíľ vo dne ale aj v noci a to najradšej vonku.

Zaujalo vás to?

Vyriešte svoj spor mediáciou už teraz

Chcem odoberať novinky

Áno, rád/rada sa dozviem, keď vyjde niečo nové v tejto oblasti.